baner 1 baner 3 korytka kamera sziedziba
Firma

Firma PEX-POOL Sp.J. działa na rynku już od 1990 r.

 

Jesteśmy dystrybutorem w branży elektrycznej i elektrotechnicznej na terenie całego kraju. Oferujemy w ciągłej sprzedaży ponad 20 tysięcy pozycji magazynowych wszystkich czołowych producentów krajowych i zagranicznych działających na polskim rynku. Tak szeroki asortyment oraz wiedza i profesjonalizm naszych pracowników pozwalają nam zaspakajać potrzeby wszystkich nabywców od dużych przedsiębiorstw do indywidualnych odbiorców.
Proponujemy atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień. Stałym Klientom oferujemy korzystne upusty cenowe oraz wydłużone terminy płatności.
Dzięki przynależności naszej firmy do grupy zakupowej FORUM - RONDO zapewniamy naszym Klientom najkorzystniejsze ceny, szybką realizację zamówień oraz ciekawe akcje promocyjne.
Nasza firma ma podpisane umowy przedstawicielskie z ponad 50 firmami (producentami) branży elektrycznej i elektrotechnicznej liczącymi się na rynku krajowym i zagranicznym.

 

Od kilku lat specjalizujemy się w dostawach materiałów elektroenergetycznych dla potrzeb PKP. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie umożliwia nam utrzymanie jak najniższych cen na dostarczane wyroby, fachową koordynację dostaw towaru oraz odbioru opakowań zwrotnych . Znając potrzeby klienta tak wymagającego jak PKP wypracowaliśmy sprawdzające się metody współpracy.

 

 

PARTNERZY:

AGREGATY PEX-POOL PLUS

39-200 Dębica
ul. Metalowców 35
tel: 146 811 837
fax 146 813 772
www.generatory.pl

 

ODDZIAŁ WARSZAWA

02-495 Warszawa
ul. Poczty Gdańskiej 15/1
tel: 22 886 77 63
fax: 22 886 77 68

 

AKTUALNOŚCI:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
projekt i realizacja: BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji