baner 1 baner 3 korytka kamera sziedziba
Kontakt

 

PEX-POOL Sp.J.
39-200 Dębica
ul.Drogowców 6

 

ZAPRASZAMY na  ul.Drogowców 6

 

Zapraszamy

poniedziałek-piątek 7.00 - 16.00
sobota 8.00 -13.00


tel 146 807 551 SEKRETARIAT

tel.fax 146 813 633

pexpool@pex-pool.pl


Katarzyna Weryńska - Kania
kwkania@pex-pool.pl

Janusz Kania
j.kania@generatory.pl



Sekretariat

Bogusława Grych
146 807 551
bgrych@pex-pool.pl


DZIAŁ HANDLU I MARKETINGU

Kierownik DHiM


Dominik Ruda
146 807 567
druda@pex-pool.pl


Rafał Gąsior
146 807 568
rafalg@pex-pool.pl


Jerzy Burdzy
146 807 556
jburdzy@pex-pool.pl



Agnieszka Stasiak
146 807 554
astasiak@pex-pool.pl



Piotr Chmura
146 807 571
pchmura@pex-pool.pl

 

Piotr Mroczek

146 807 557

pmroczek@pex-pool.pl

 

DZIAŁ PRZETARGÓW

Kierownik DP:

Ryszard Tokarz
146 807 566
rtokarz@pex-pool.pl

GG: 2028515



DZIAŁ SPRZEDAŻY I MAGAZYNU

Kierownik:

Marek Krogulski
146 807 565
mkrogulski@pex-pool.pl

 

Jacek Bochenek
146 807 561
jbochenek@pex-pool.pl

 

Dominik Gorlej

146 807 575

dgorlej@pex-pool.pl

 

DZIAŁ OŚWIETLENIA

Rafał Ćwik

146 807 559

rcwik@pex-pool.pl



KSIĘGOWOŚĆ

Anna Górz
146 807 562
agorz@pex-pool.pl


Barbara Kwaśniewska
146 807 564
bkwasniewska@pex-pool.pl

 

pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane

projekt i realizacja: BigCom

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji