nowy 1 nowy 2 baner 1 baner 3 korytka kamera sziedziba
Kontakt

 

PEX-POOL Sp.J.
39-200 Dębica
ul.Drogowców 6

 

nowa lokalizacja  ul.Drogowców 6

 

Zapraszamy

poniedziałek-piątek 7.00 - 16.00
sobota 8.00 -13.00

SEKRETARIAT
tel 146 807 551

tel.fax 146 813 633

pexpool@pex-pool.pl


Katarzyna Weryńska - Kania
kwkania@pex-pool.pl

Janusz Kania
j.kania@generatory.pl


SEKRETARIAT
Bogusława Grych
146 807 551
bgrych@pex-pool.pl


DZIAŁ HANDLU I MARKETINGU

DYREKTOR  DHiM
Dominik Ruda
146 807 567
druda@pex-pool.pl

KIEROWNIK DHiM
Rafał Gąsior
146 807 568
rafalg@pex-pool.pl

Jerzy Burdzy
146 807 556
jburdzy@pex-pool.pl

Agnieszka Stasiak
146 807 554
astasiak@pex-pool.pl


Piotr Chmura
146 807 571
pchmura@pex-pool.pl

 

Piotr Mroczek

146 807 557

pmroczek@pex-pool.pl

 

DZIAŁ PRZETARGÓW

KIEROWNIK DP

Ryszard Tokarz
146 807 566
rtokarz@pex-pool.pl

GG: 2028515
 

DZIAŁ SPRZEDAŻY I MAGAZYNU

KIEROWNIK

Tomasz Król

146 807 565
tkrol@pex-pool.pl
 

Jacek Bochenek
146 807 561
jbochenek@pex-pool.pl

 

Dominik Gorlej

146 807 575

dgorlej@pex-pool.pl

 

DZIAŁ OŚWIETLENIA

Rafał Ćwik

146 807 559

rcwik@pex-pool.pl


KSIĘGOWOŚĆ

Anna Górz
146 807 562
agorz@pex-pool.pl


Barbara Kwaśniewska
146 807 564
bkwasniewska@pex-pool.pl

 

pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane

projekt i realizacja: BigCom

Z dniem 25 maja 2018r. wchodzi w życie ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanym RODO lub GDPR (General Data Protection Regulation).
Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Ochrony Danych Osobowych (RODO): Więcej informacji.
Wykorzystujemy informacje zapisane za pomocą plików cookies w celach reklamowych, statystycznych, uwierzytelniania użytkowników oraz dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W przeglądarce istnieje możliwość zmiany ustawień zapisu plików "cookies". Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia oraz zgodę na ich wykorzystywanie. OK, rozumiem